Lasteaia personal

Antonina Selivjorstova direktor  (Magistrikraad )
Svetlana Kollo õppealajuhataja  (Rakenduskõrgharidus)
Larissa Maršalok õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Nigmatulina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Ljubov Tarassova õpetaja   (Keskeriharidus)
Viktoria Kireytseva õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Tatjana Bondarenko õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Jelena Ivanova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Irina Sudovykh õpetaja  (Magistrikraad )
Irina Makarova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Olesja Dõljan õpetaja   (Keskharidus)
Olga Krasnova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Jelena Vassekina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Galina Villers õpetaja   (Keskeriharidus)
Elena Volodina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Angelina Ušankina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Aljona Kostina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Meleško õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalja Lagutkina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Inga Kotova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Valentina Jekimtseva õpetaja   (Keskeriharidus)
Irina Selivjorstova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Uljana Suštšik õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Julia Goitš õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Ludmilla Domanovskaja liikumisõpetaja   (Keskeriharidus)
Kiira Arusoo füzioterapeut   (Magistrikraad )
Galina Urlih muusikaõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Ilona Palaškova muusikaõpetaja  (Magistrikraad )
Olga Tjulkina logopeed  (Magistrikraad )
Galina Govorova eripedagoog  (Magistrikraad )
Marija Kozlova eesti keele õpetaja  (Magistrikraad )
Jana Veršinina eesti keele õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Marina Semitševa eesti keele õpetaja  (Magistrikraad )
Tatjana Kuzmina õpetaja abi
Veronika Prokofjeva õpetaja abi
Liudmila Ruzavina õpetaja abi
Natalja Gryznykh õpetaja abi
Natalia Šešina õpetaja abi
Iia Maksimova õpetaja abi
Tamara Tihhomirova õpetaja abi
Natalia Rõžova õpetaja abi
Niina Kajander õpetaja abi
Nadežda Nigmatulina õpetaja abi
Marina Kondratenko õpetaja abi
Jelena Gluškova õpetaja abi
Marina Artjuhhina lapsehoidja
Natalja Gryznykh lapsehoidja
Svetlana Sigeeva tervishoiutöötaja
Aljona Petryakova majandusjuhataja
Olga Guštšak laohoidja
Jevgenia Koval peakokk
Anna Treial kokk
Nadežda Kislitsõna kokk
Svetlana Tuljakova köögitööline
Marina Plistkina puhastusteenindaja
Viktoria Kostjuk puhastusteenindaja
Niina Gluškova õmbleja
Marek Einaste valveadministraator
Vladimir Chekusov valveadministraator
Nikolai Zanin majahoidja
Nikolai Zaitsev remonditööline
Nadezda Gusseva remonditööline
Diana Noorlind sekretär- asjaajaja
Vaike Hanni sekretär- asjaajaja