Lasteaia personal

Antonina Selivjorstova direktor  (Magistrikraad)
Marija Kozlova õppealajuhataja  (Magistrikraad)
Larisa Dushkina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Nigmatulina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Viktoria Kireytseva õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Tatjana Bondarenko õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Jelena Ivanova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Taissia Paramonova õpetaja   (õpib Tartu Ülikooli Narva Kolledžis)
Irina Makarova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Olga Krasnova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Galina Villers õpetaja   (Keskeriharidus)
Elena Volodina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Angelina Ušankina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Aljona Kostina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Oksana Meleško õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalja Lagutkina õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Helika Mäeots õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Valentina Jekimtseva õpetaja   (Keskeriharidus)
Irina Selivjorstova õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Vladlena Uustal-Basalaeva õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalja Gryaznykh õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Svetlana Pantšenko õpetaja   (Bakalaureusekraad)
Natalia Rõžova õpetaja
Larissa Maršalok liikumisõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Zoja Kassjulina füsioterapeut   (Keskeriharidus)
Galina Urlih muusikaõpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Ilona Palaškova muusikaõpetaja  (Magistrikraad)
Olga Tjulkina logopeed  (Magistrikraad)
Galina Govorova eripedagoog  (Magistrikraad)
Margarita Solovjova eesti keele õpetaja   (Rakenduskõrgharidus)
Uljana Suštšik projekti rühmaõpetaja   (Bakalaureusekraad)
Katerina Muru pilootprojekti eestikeelne õpetaja   (Magistrikraad)
Anna Semenas pilootprojekti eestikeelne õpetaja   (õpib Tartu Ülikoolis)
Veronika Prokofjeva õpetaja abi
Liudmila Ruzavina õpetaja abi
Natalja Gryznykh õpetaja abi
Tatjana Ikryannikova õpetaja abi
Natalia Šešina õpetaja abi
Tamara Tihhomirova õpetaja abi
Marina Artjuhhina õpetaja abi
Niina Kajander õpetaja abi
Nadežda Nigmatulina õpetaja abi
Marina Kondratenko õpetaja abi
Jelena Gluškova õpetaja abi
Iia Maksimova lapsehoidja
Svetlana Sigeeva tervishoiutöötaja
Svetlana Saija majandusjuhataja
Olga Guštšak laohoidja
Jevgenia Koval peakokk
Elena Fedorovich kokk
Nadežda Kislitsõna kokk
Svetlana Tuljakova köögitööline
Marina Plistkina puhastusteenindaja
Viktoria Kostjuk puhastusteenindaja
Marina Urlih õmbleja-puhastusteenindaja
Nikolai Zanin majahoidja
Rein Leppik remonditööline, administraator
Tatjana Fedorova remonditööline
Diana Noorlind sekretär- asjaajaja
Vaike Hanni sekretär- asjaajaja